Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556283-1395

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 72 757 Revenue Down 82 042 Revenue Up 77 548
Rahoituskulut : 5 Revenue Up 3 Revenue Down 18
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 506 Revenue Up 2 756 Revenue Up 2 012
Taseen loppusumma: 31 562 Revenue Up 25 436 Revenue Down 28 504
Vaihtuvat vastaavat: 30 796 Revenue Up 25 347 Revenue Down 28 457
Lyhytaikaiset velat: 16 329 Revenue Down 17 209 Revenue Down 20 280
Oma pääoma: 233 Revenue Up 227 Revenue Up 224
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 7 7 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 0,7% Revenue Down 0,9% Revenue Up 0,8%
Liikevaihto per henkilö: 10 394 Revenue Down 11 720 Revenue Up 11 078
Kannattavuus: 4,8% Revenue Up 3,4% Revenue Up 2,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 1.504,7% Revenue Up 1.214,1% Revenue Up 898,2%
Maksuvalmius: 188,6% Revenue Up 147,3% Revenue Up 140,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,1% Revenue Up 10,8% Revenue Up 7,1%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 72 757
Rahoituskulut : 5
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 506
Taseen loppusumma: 31 562
Vaihtuvat vastaavat: 30 796
Lyhytaikaiset velat: 16 329
Oma pääoma: 233
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 0,7%
Liikevaihto per henkilö: 10 394
Kannattavuus: 4,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 1.504,7%
Maksuvalmius: 188,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,1%