Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 971 178 671

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 57 933 Revenue Down 61 409 Revenue Up
Rahoituskulut : 2 810 Revenue Up 2 803 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 583 Revenue Up 1 284 Revenue Up
Taseen loppusumma: 77 462 Revenue Up 73 924 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 15 714 Revenue Up 13 080 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 9 853 Revenue Up 9 144 Revenue Up
Oma pääoma: 22 455 Revenue Up 20 872 Revenue Up
Osakepääoma: 1 340 1 340
Henkilöstö­määrä: 88 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 29,0% Revenue Up 28,2% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 658 Revenue Down
Kannattavuus: 2,7% Revenue Up 2,1% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 7,0% Revenue Up 6,2% Revenue Up
Maksuvalmius: 159,5% Revenue Up 143,0% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,7% Revenue Up 5,5% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 57 933
Rahoituskulut : 2 810
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 583
Taseen loppusumma: 77 462
Vaihtuvat vastaavat: 15 714
Lyhytaikaiset velat: 9 853
Oma pääoma: 22 455
Osakepääoma: 1 340
Henkilöstö­määrä: 88

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 29,0%
Liikevaihto per henkilö: 658
Kannattavuus: 2,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 7,0%
Maksuvalmius: 159,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,7%