Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 898 374 092

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 36 962 Revenue Up 35 024 Revenue Up 33 591
Rahoituskulut : 806 Revenue Up 726 Revenue Up 389
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 281 Revenue Up 3 086 Revenue Up 2 922
Taseen loppusumma: 12 962 Revenue Up 10 351 Revenue Up 9 938
Vaihtuvat vastaavat: 12 707 Revenue Up 10 133 Revenue Up 9 783
Lyhytaikaiset velat: 10 459 Revenue Up 7 407 Revenue Up 7 401
Oma pääoma: 2 503 Revenue Down 2 945 Revenue Up 2 537
Osakepääoma: 210 210 210
Henkilöstö­määrä: 4 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 19,3% Revenue Down 28,5% Revenue Up 25,5%
Liikevaihto per henkilö: 8 756 Revenue Up 8 398
Kannattavuus: 8,9% Revenue Up 8,8% Revenue Up 8,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 131,1% Revenue Up 104,8% Revenue Down 115,2%
Maksuvalmius: 121,5% Revenue Down 136,8% Revenue Up 132,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 31,5% Revenue Down 36,8% Revenue Up 33,3%
Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 36 962
Rahoituskulut : 806
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 281
Taseen loppusumma: 12 962
Vaihtuvat vastaavat: 12 707
Lyhytaikaiset velat: 10 459
Oma pääoma: 2 503
Osakepääoma: 210

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 19,3%
Kannattavuus: 8,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 131,1%
Maksuvalmius: 121,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 31,5%