Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 941 388 019

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Liikevaihto: 216 625 Revenue Down 299 981 Revenue Down
Rahoituskulut : 18 315 Revenue Up 16 679 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 14 957 Revenue Down 77 022 Revenue Up
Taseen loppusumma: 688 353 Revenue Down 708 833 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 372 551 Revenue Down 382 595 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 64 750 Revenue Down 91 346 Revenue Up
Oma pääoma: 423 378 Revenue Up 404 327 Revenue Up
Osakepääoma: 1 704 1 704
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,5% Revenue Up 57,0% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 6,9% Revenue Down 25,7% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,5% Revenue Down 19,0% Revenue Up
Maksuvalmius: 575,4% Revenue Up 418,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,8% Revenue Down 13,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 216 625
Rahoituskulut : 18 315
Tulos ennen satunnaisia eriä: 14 957
Taseen loppusumma: 688 353
Vaihtuvat vastaavat: 372 551
Lyhytaikaiset velat: 64 750
Oma pääoma: 423 378
Osakepääoma: 1 704
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,5%
Liikevaihto per henkilö: 216 625
Kannattavuus: 6,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,5%
Maksuvalmius: 575,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,8%