Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556436-3264

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 27 862 Revenue Up 26 350 Revenue Up 23 313
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 2 Revenue Up 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 930 Revenue Up 2 688 Revenue Up 1 774
Taseen loppusumma: 11 618 Revenue Down 12 201 Revenue Up 12 054
Vaihtuvat vastaavat: 7 422 Revenue Down 7 944 Revenue Up 6 470
Lyhytaikaiset velat: 4 473 Revenue Down 4 894 Revenue Up 4 385
Oma pääoma: 6 176 Revenue Down 6 389 Revenue Down 6 796
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 15 15 15

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 53,2% Revenue Up 52,4% Revenue Down 56,4%
Liikevaihto per henkilö: 1 857 Revenue Up 1 757 Revenue Up 1 554
Kannattavuus: 10,5% Revenue Up 10,2% Revenue Up 7,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 47,4% Revenue Up 42,1% Revenue Up 26,1%
Maksuvalmius: 165,9% Revenue Up 162,3% Revenue Up 147,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,2% Revenue Up 22,0% Revenue Up 14,7%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 27 862
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 930
Taseen loppusumma: 11 618
Vaihtuvat vastaavat: 7 422
Lyhytaikaiset velat: 4 473
Oma pääoma: 6 176
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 15

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 53,2%
Liikevaihto per henkilö: 1 857
Kannattavuus: 10,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 47,4%
Maksuvalmius: 165,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,2%