Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 914 830 834

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 6 860 Revenue Up 601 Revenue Up
Rahoituskulut : 2 879 Revenue Up 1 420 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 20 443 Revenue Up 12 023 Revenue Up
Taseen loppusumma: 90 251 Revenue Up 79 534 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 55 037 Revenue Up 45 189 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 59 707 Revenue Down 67 651 Revenue Up
Oma pääoma: 29 825 Revenue Up 10 976 Revenue Up
Osakepääoma: 600 600
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 33,0% Revenue Up 13,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 298,0% Revenue Down 2.000,5% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 68,5% Revenue Down 109,5% Revenue Up
Maksuvalmius: 92,2% Revenue Up 66,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,8% Revenue Up 16,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 6 860
Rahoituskulut : 2 879
Tulos ennen satunnaisia eriä: 20 443
Taseen loppusumma: 90 251
Vaihtuvat vastaavat: 55 037
Lyhytaikaiset velat: 59 707
Oma pääoma: 29 825
Osakepääoma: 600
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 33,0%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 298,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 68,5%
Maksuvalmius: 92,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,8%