Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 977 040 329

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 248 469 Revenue Up 168 400 Revenue Down
Rahoituskulut : 1 547 Revenue Up 631 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 32 032 Revenue Up 14 276 Revenue Up
Taseen loppusumma: 306 954 Revenue Up 229 137 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 287 865 Revenue Up 211 059 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 198 845 Revenue Up 121 272 Revenue Down
Oma pääoma: 80 290 Revenue Down 82 142 Revenue Up
Osakepääoma: 7 000 7 000
Henkilöstö­määrä: 48 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 26,2% Revenue Down 35,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 5 176 Revenue Up
Kannattavuus: 12,9% Revenue Up 8,5% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 39,9% Revenue Up 17,4% Revenue Up
Maksuvalmius: 144,8% Revenue Down 174,0% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,9% Revenue Up 6,5% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 248 469
Rahoituskulut : 1 547
Tulos ennen satunnaisia eriä: 32 032
Taseen loppusumma: 306 954
Vaihtuvat vastaavat: 287 865
Lyhytaikaiset velat: 198 845
Oma pääoma: 80 290
Osakepääoma: 7 000
Henkilöstö­määrä: 48

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 26,2%
Liikevaihto per henkilö: 5 176
Kannattavuus: 12,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 39,9%
Maksuvalmius: 144,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,9%