Siirrä tiedot

Nessø Glass og Håndtverk-Service AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 984 364 687

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 9 112 Revenue Up 8 773 Revenue Up
Rahoituskulut : 64 Revenue Down 87 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 456 Revenue Up 124 Revenue Down
Taseen loppusumma: 2 578 Revenue Down 2 660 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 2 183 Revenue Down 2 192 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 1 082 Revenue Down 1 389 Revenue Up
Oma pääoma: 1 223 Revenue Up 967 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 47,4% Revenue Up 36,4% Revenue Down
Kannattavuus: 5,0% Revenue Up 1,4% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 37,3% Revenue Up 12,8% Revenue Down
Maksuvalmius: 201,8% Revenue Up 157,8% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,2% Revenue Up 7,9% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 9 112
Rahoituskulut : 64
Tulos ennen satunnaisia eriä: 456
Taseen loppusumma: 2 578
Vaihtuvat vastaavat: 2 183
Lyhytaikaiset velat: 1 082
Oma pääoma: 1 223
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 47,4%
Kannattavuus: 5,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 37,3%
Maksuvalmius: 201,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,2%