Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 914 798 469

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 1 523 953 Revenue Up 1 415 618 Revenue Down
Rahoituskulut : 246 Revenue Down 942 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 82 439 Revenue Up 31 338 Revenue Up
Taseen loppusumma: 950 267 Revenue Up 793 316 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 936 797 Revenue Up 779 071 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 722 230 Revenue Up 579 988 Revenue Down
Oma pääoma: 228 037 Revenue Up 213 328 Revenue Down
Osakepääoma: 29 480 29 480
Henkilöstö­määrä: 24 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 24,0% Revenue Down 26,9% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 58 984 Revenue Down
Kannattavuus: 5,4% Revenue Up 2,2% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 36,2% Revenue Up 14,7% Revenue Up
Maksuvalmius: 129,7% Revenue Down 134,3% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,7% Revenue Up 4,1% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 1 523 953
Rahoituskulut : 246
Tulos ennen satunnaisia eriä: 82 439
Taseen loppusumma: 950 267
Vaihtuvat vastaavat: 936 797
Lyhytaikaiset velat: 722 230
Oma pääoma: 228 037
Osakepääoma: 29 480

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 24,0%
Kannattavuus: 5,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 36,2%
Maksuvalmius: 129,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,7%