Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 944 679 286

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 771 802 Revenue Up 714 686 Revenue Up
Rahoituskulut : 39 936 Revenue Up 33 228 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 92 415 Revenue Down 105 592 Revenue Up
Taseen loppusumma: 493 454 Revenue Down 523 559 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 328 099 Revenue Down 443 976 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 337 846 Revenue Down 403 010 Revenue Up
Oma pääoma: 83 703 Revenue Down 84 442 Revenue Down
Osakepääoma: 4 300 4 300

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 17,0% Revenue Up 16,1% Revenue Down
Kannattavuus: 12,0% Revenue Down 14,8% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 110,4% Revenue Down 125,0% Revenue Up
Maksuvalmius: 97,1% Revenue Down 110,2% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 26,8% Revenue Up 26,5% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 771 802
Rahoituskulut : 39 936
Tulos ennen satunnaisia eriä: 92 415
Taseen loppusumma: 493 454
Vaihtuvat vastaavat: 328 099
Lyhytaikaiset velat: 337 846
Oma pääoma: 83 703
Osakepääoma: 4 300

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 17,0%
Kannattavuus: 12,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 110,4%
Maksuvalmius: 97,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 26,8%