Siirrä tiedot

Norrköpings Maskin & Underhåll AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556721-8093

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202406 202306
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 1 090 Revenue Up 751 Revenue Down
Rahoituskulut : 7 Revenue Down 19 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 263 Revenue Up -143 Revenue Down
Taseen loppusumma: 617 Revenue Down 624 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 617 Revenue Down 624 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 72 Revenue Down 316 Revenue Down
Oma pääoma: 545 Revenue Up 308 Revenue Down
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 2 Revenue Up 1 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 88,3% Revenue Up 49,4% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 545 Revenue Down 751 Revenue Down
Kannattavuus: 24,1% Revenue Up -19,0% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 48,3% Revenue Up -46,4% Revenue Down
Maksuvalmius: 856,9% Revenue Up 197,5% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 43,8% Revenue Up -19,9% Revenue Down
Tilinpäätös 202406
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 1 090
Rahoituskulut : 7
Tulos ennen satunnaisia eriä: 263
Taseen loppusumma: 617
Vaihtuvat vastaavat: 617
Lyhytaikaiset velat: 72
Oma pääoma: 545
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 88,3%
Liikevaihto per henkilö: 545
Kannattavuus: 24,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 48,3%
Maksuvalmius: 856,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 43,8%