Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 989 639 129

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 191 509 Revenue Up 175 619 Revenue Down
Rahoituskulut : 3 811 Revenue Up 3 415 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7 963 Revenue Up -1 471 Revenue Down
Taseen loppusumma: 114 517 Revenue Up 97 965 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 108 857 Revenue Up 91 621 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 47 638 Revenue Up 38 104 Revenue Down
Oma pääoma: 66 879 Revenue Up 59 662 Revenue Down
Osakepääoma: 11 500 11 500
Henkilöstö­määrä: 38 Revenue Down 40 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 58,4% Revenue Down 60,9% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 5 040 Revenue Up 4 390 Revenue Down
Kannattavuus: 4,2% Revenue Up -0,8% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 11,9% Revenue Up -2,5% Revenue Down
Maksuvalmius: 228,5% Revenue Down 240,4% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,3% Revenue Up 2,0% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 191 509
Rahoituskulut : 3 811
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7 963
Taseen loppusumma: 114 517
Vaihtuvat vastaavat: 108 857
Lyhytaikaiset velat: 47 638
Oma pääoma: 66 879
Osakepääoma: 11 500
Henkilöstö­määrä: 38

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 58,4%
Liikevaihto per henkilö: 5 040
Kannattavuus: 4,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 11,9%
Maksuvalmius: 228,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,3%