Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 934 261 585

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 727 611 Revenue Up 658 322 Revenue Up
Rahoituskulut : 6 979 Revenue Down 8 961 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 225 267 Revenue Up 152 725 Revenue Up
Taseen loppusumma: 644 498 Revenue Up 547 003 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 277 929 Revenue Up 213 946 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 326 516 Revenue Up 249 007 Revenue Up
Oma pääoma: 282 284 Revenue Up 170 728 Revenue Up
Osakepääoma: 1 100 1 100
Henkilöstö­määrä: 367 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 43,8% Revenue Up 31,2% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 1 983 Revenue Up
Kannattavuus: 31,0% Revenue Up 23,2% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 79,8% Revenue Down 89,5% Revenue Down
Maksuvalmius: 85,1% Revenue Down 85,9% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 36,0% Revenue Up 29,6% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 727 611
Rahoituskulut : 6 979
Tulos ennen satunnaisia eriä: 225 267
Taseen loppusumma: 644 498
Vaihtuvat vastaavat: 277 929
Lyhytaikaiset velat: 326 516
Oma pääoma: 282 284
Osakepääoma: 1 100
Henkilöstö­määrä: 367

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 43,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 983
Kannattavuus: 31,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 79,8%
Maksuvalmius: 85,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 36,0%