Siirrä tiedot

Palhus Förvaltning & Facilities Management AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556623-8506

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 12 037 Revenue Up 9 776 Revenue Down 13 453
Rahoituskulut : 1 Revenue Up 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 611 Revenue Up 82 Revenue Down 661
Taseen loppusumma: 6 522 Revenue Up 4 632 Revenue Down 5 805
Vaihtuvat vastaavat: 3 832 Revenue Up 2 424 Revenue Down 3 578
Lyhytaikaiset velat: 3 508 Revenue Up 2 132 Revenue Down 2 930
Oma pääoma: 2 012 Revenue Up 1 531 Revenue Down 1 906
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 3 3 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 30,8% Revenue Down 33,1% Revenue Up 32,8%
Liikevaihto per henkilö: 4 012 Revenue Up 3 259 Revenue Down 4 484
Kannattavuus: 5,1% Revenue Up 0,8% Revenue Down 4,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 30,4% Revenue Up 5,4% Revenue Down 34,7%
Maksuvalmius: 109,2% Revenue Down 113,7% Revenue Down 122,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,4% Revenue Up 1,8% Revenue Down 11,4%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 12 037
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 611
Taseen loppusumma: 6 522
Vaihtuvat vastaavat: 3 832
Lyhytaikaiset velat: 3 508
Oma pääoma: 2 012
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 30,8%
Liikevaihto per henkilö: 4 012
Kannattavuus: 5,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 30,4%
Maksuvalmius: 109,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,4%