Siirrä tiedot

Rådhusrestaurangen i Falun AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556602-0482

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 1 502 Revenue Up 1 427 Revenue Up
Rahoituskulut : 35 Revenue Up 15 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 213 Revenue Down 486 Revenue Up
Taseen loppusumma: 2 654 Revenue Down 3 499 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 1 003 Revenue Down 1 221 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 1 140 Revenue Down 2 086 Revenue Up
Oma pääoma: 1 244 Revenue Up 1 242 Revenue Down
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 46,9% Revenue Up 35,5% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: INF INF
Kannattavuus: 14,2% Revenue Down 34,1% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,1% Revenue Down 39,1% Revenue Up
Maksuvalmius: 88,0% Revenue Up 58,5% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,3% Revenue Down 14,3% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 1 502
Rahoituskulut : 35
Tulos ennen satunnaisia eriä: 213
Taseen loppusumma: 2 654
Vaihtuvat vastaavat: 1 003
Lyhytaikaiset velat: 1 140
Oma pääoma: 1 244
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 46,9%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 14,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,1%
Maksuvalmius: 88,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,3%