Siirrä tiedot

Regnskap og Vikartjenester AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 939 411 844

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 5 275 Revenue Up 4 681 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 1 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 474 Revenue Down 1 512 Revenue Up
Taseen loppusumma: 5 881 Revenue Up 4 485 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 5 584 Revenue Up 4 485 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 1 284 Revenue Up 1 046 Revenue Up
Oma pääoma: 4 588 Revenue Up 3 438 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 78,0% Revenue Up 76,7% Revenue Up
Kannattavuus: 27,9% Revenue Down 32,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,1% Revenue Down 44,0% Revenue Down
Maksuvalmius: 434,9% Revenue Up 428,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,1% Revenue Down 33,7% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 5 275
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 474
Taseen loppusumma: 5 881
Vaihtuvat vastaavat: 5 584
Lyhytaikaiset velat: 1 284
Oma pääoma: 4 588
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 78,0%
Kannattavuus: 27,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,1%
Maksuvalmius: 434,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,1%