Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 989 221 914

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Liikevaihto: 23 435 Revenue Down 143 553 Revenue Up
Rahoituskulut : 745 Revenue Down 771 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 12 779 Revenue Down 17 943 Revenue Down
Taseen loppusumma: 127 862 Revenue Down 155 940 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 31 606 Revenue Down 90 251 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 4 864 Revenue Down 32 713 Revenue Up
Oma pääoma: 102 901 Revenue Up 97 250 Revenue Up
Osakepääoma: 1 450 1 450
Henkilöstö­määrä: 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,5% Revenue Up 62,4% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: INF INF
Kannattavuus: 54,5% Revenue Up 12,5% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,4% Revenue Down 18,5% Revenue Down
Maksuvalmius: 649,8% Revenue Up 275,9% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,6% Revenue Down 12,0% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 23 435
Rahoituskulut : 745
Tulos ennen satunnaisia eriä: 12 779
Taseen loppusumma: 127 862
Vaihtuvat vastaavat: 31 606
Lyhytaikaiset velat: 4 864
Oma pääoma: 102 901
Osakepääoma: 1 450
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,5%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 54,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,4%
Maksuvalmius: 649,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,6%