Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 977 270 820

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 176 091 Revenue Up 165 275 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 Revenue Down 32 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 10 473 Revenue Up 5 907 Revenue Down
Taseen loppusumma: 77 027 Revenue Up 69 021 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 76 548 Revenue Up 68 581 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 16 355 Revenue Up 16 226 Revenue Down
Oma pääoma: 60 672 Revenue Up 52 795 Revenue Up
Osakepääoma: 8 398 Revenue Up 520
Henkilöstö­määrä: 17

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 78,8% Revenue Up 76,5% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 10 358 Revenue Up
Kannattavuus: 5,9% Revenue Up 3,6% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,3% Revenue Up 11,2% Revenue Down
Maksuvalmius: 468,0% Revenue Up 422,7% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,6% Revenue Up 8,6% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 176 091
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 10 473
Taseen loppusumma: 77 027
Vaihtuvat vastaavat: 76 548
Lyhytaikaiset velat: 16 355
Oma pääoma: 60 672
Osakepääoma: 8 398
Henkilöstö­määrä: 17

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 78,8%
Liikevaihto per henkilö: 10 358
Kannattavuus: 5,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,3%
Maksuvalmius: 468,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,6%