Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 991 774 866

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 74 934 Revenue Up 71 684 Revenue Up
Rahoituskulut : 197 Revenue Down 403 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 11 574 Revenue Up 7 817 Revenue Up
Taseen loppusumma: 37 687 Revenue Up 33 584 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 32 073 Revenue Down 32 810 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 11 917 Revenue Down 14 785 Revenue Up
Oma pääoma: 25 771 Revenue Up 18 799 Revenue Up
Osakepääoma: 642 642
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 68,4% Revenue Up 56,0% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 15,4% Revenue Up 10,9% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 44,9% Revenue Up 41,6% Revenue Up
Maksuvalmius: 269,1% Revenue Up 221,9% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 31,2% Revenue Up 24,5% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 74 934
Rahoituskulut : 197
Tulos ennen satunnaisia eriä: 11 574
Taseen loppusumma: 37 687
Vaihtuvat vastaavat: 32 073
Lyhytaikaiset velat: 11 917
Oma pääoma: 25 771
Osakepääoma: 642

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 68,4%
Kannattavuus: 15,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 44,9%
Maksuvalmius: 269,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 31,2%