Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 933 611 442

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 119 495 Revenue Up 92 276 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 009 Revenue Up 750 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 39 461 Revenue Up 34 817 Revenue Up
Taseen loppusumma: 233 649 Revenue Up 194 911 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 181 135 Revenue Up 144 735 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 29 210 Revenue Up 23 978 Revenue Up
Oma pääoma: 189 099 Revenue Up 155 553 Revenue Up
Osakepääoma: 30 000 30 000
Henkilöstö­määrä: 18 Revenue Up 15 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,9% Revenue Up 79,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 6 639 Revenue Up 6 152 Revenue Down
Kannattavuus: 33,0% Revenue Down 37,7% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 20,9% Revenue Down 22,4% Revenue Up
Maksuvalmius: 620,1% Revenue Up 603,6% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,3% Revenue Down 18,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 119 495
Rahoituskulut : 1 009
Tulos ennen satunnaisia eriä: 39 461
Taseen loppusumma: 233 649
Vaihtuvat vastaavat: 181 135
Lyhytaikaiset velat: 29 210
Oma pääoma: 189 099
Osakepääoma: 30 000
Henkilöstö­määrä: 18

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,9%
Liikevaihto per henkilö: 6 639
Kannattavuus: 33,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 20,9%
Maksuvalmius: 620,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,3%