Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 988 622 079

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 2 500 111 Revenue Up 584 479 Revenue Up
Rahoituskulut : 6 940 Revenue Up 1 342 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 275 191 Revenue Up 126 984 Revenue Down
Taseen loppusumma: 1 774 443 Revenue Up 1 008 061 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 1 770 650 Revenue Up 1 002 788 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 1 772 775 Revenue Up 857 983 Revenue Up
Oma pääoma: 1 669 Revenue Down 150 078 Revenue Up
Osakepääoma: 111 111
Henkilöstö­määrä: 1 Revenue Down 3 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 0,1% Revenue Down 14,9% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 2 500 111 Revenue Up 194 826 Revenue Up
Kannattavuus: 11,0% Revenue Down 21,7% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 16.488,4% Revenue Up 84,6% Revenue Down
Maksuvalmius: 99,9% Revenue Down 116,9% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,9% Revenue Up 12,7% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 2 500 111
Rahoituskulut : 6 940
Tulos ennen satunnaisia eriä: 275 191
Taseen loppusumma: 1 774 443
Vaihtuvat vastaavat: 1 770 650
Lyhytaikaiset velat: 1 772 775
Oma pääoma: 1 669
Osakepääoma: 111
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 0,1%
Liikevaihto per henkilö: 2 500 111
Kannattavuus: 11,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 16.488,4%
Maksuvalmius: 99,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,9%