Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 388 676

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 20 Revenue Up 16 Revenue Down
Rahoituskulut : 1 772 Revenue Up 1 411 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 505 Revenue Down 4 857 Revenue Up
Taseen loppusumma: 57 668 Revenue Up 37 002 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 17 499 Revenue Up 13 535 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 6 609 Revenue Down 7 355 Revenue Up
Oma pääoma: 15 341 Revenue Up 13 533 Revenue Up
Osakepääoma: 200 200
Henkilöstö­määrä: 2 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 26,6% Revenue Down 36,6% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 10 Revenue Up 8 Revenue Down
Kannattavuus: 22.525,0% Revenue Down 30.356,2% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 29,4% Revenue Down 35,9% Revenue Up
Maksuvalmius: 264,8% Revenue Up 184,0% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,9% Revenue Down 16,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 20
Rahoituskulut : 1 772
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 505
Taseen loppusumma: 57 668
Vaihtuvat vastaavat: 17 499
Lyhytaikaiset velat: 6 609
Oma pääoma: 15 341
Osakepääoma: 200
Henkilöstö­määrä: 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 26,6%
Liikevaihto per henkilö: 10
Kannattavuus: 22.525,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 29,4%
Maksuvalmius: 264,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,9%