Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 940 051 398

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 8 389 Revenue Up 3 973 Revenue Up
Rahoituskulut : 182 Revenue Down 231 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 507 Revenue Up -134 Revenue Up
Taseen loppusumma: 1 894 Revenue Down 4 675 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 1 244 Revenue Down 3 891 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 836 Revenue Down 954 Revenue Down
Oma pääoma: 919 Revenue Up 243 Revenue Up
Osakepääoma: 500 500 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 48,5% Revenue Up 5,2% Revenue Up
Kannattavuus: 6,0% Revenue Up -3,4% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 55,2% Revenue Up -55,1% Revenue Down
Maksuvalmius: 148,8% Revenue Down 407,9% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 36,4% Revenue Up 2,1% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 8 389
Rahoituskulut : 182
Tulos ennen satunnaisia eriä: 507
Taseen loppusumma: 1 894
Vaihtuvat vastaavat: 1 244
Lyhytaikaiset velat: 836
Oma pääoma: 919
Osakepääoma: 500

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 48,5%
Kannattavuus: 6,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 55,2%
Maksuvalmius: 148,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 36,4%