Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556189-5664

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 4 978 Revenue Up 4 111 Revenue Down 4 531
Rahoituskulut : 0 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 998 Revenue Up 831 Revenue Down 1 006
Taseen loppusumma: 11 415 Revenue Up 10 688 Revenue Up 10 533
Vaihtuvat vastaavat: 10 597 Revenue Up 9 870 Revenue Up 9 715
Lyhytaikaiset velat: 2 481 Revenue Up 2 391 Revenue Down 2 742
Oma pääoma: 8 618 Revenue Up 7 984 Revenue Up 7 485
Osakepääoma: 150 150 150
Henkilöstö­määrä: 4 4 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,5% Revenue Up 74,7% Revenue Up 71,1%
Liikevaihto per henkilö: 1 244 Revenue Up 1 028 Revenue Down 1 133
Kannattavuus: 20,0% Revenue Down 20,2% Revenue Down 22,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 11,6% Revenue Up 10,4% Revenue Down 13,4%
Maksuvalmius: 427,1% Revenue Up 412,8% Revenue Up 354,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,7% Revenue Up 7,8% Revenue Down 9,6%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 4 978
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 998
Taseen loppusumma: 11 415
Vaihtuvat vastaavat: 10 597
Lyhytaikaiset velat: 2 481
Oma pääoma: 8 618
Osakepääoma: 150
Henkilöstö­määrä: 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,5%
Liikevaihto per henkilö: 1 244
Kannattavuus: 20,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 11,6%
Maksuvalmius: 427,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,7%