Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556398-8111

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 15 918 Revenue Up 14 581 Revenue Up 13 118
Rahoituskulut : 6 Revenue Up 2 Revenue Up 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 342 Revenue Up 3 304 Revenue Up 2 056
Taseen loppusumma: 6 444 Revenue Down 8 291 Revenue Up 6 826
Vaihtuvat vastaavat: 6 090 Revenue Down 7 966 Revenue Up 6 506
Lyhytaikaiset velat: 1 305 Revenue Down 3 471 Revenue Up 1 702
Oma pääoma: 4 721 Revenue Up 4 402 Revenue Down 4 706
Osakepääoma: 200 200 200
Henkilöstö­määrä: 8 8 Revenue Up 6

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 73,3% Revenue Up 53,1% Revenue Down 68,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 990 Revenue Up 1 823 Revenue Down 2 186
Kannattavuus: 21,0% Revenue Down 22,7% Revenue Up 15,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 70,8% Revenue Down 75,1% Revenue Up 43,7%
Maksuvalmius: 466,7% Revenue Up 229,5% Revenue Down 382,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 52,0% Revenue Up 39,9% Revenue Up 30,1%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 15 918
Rahoituskulut : 6
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 342
Taseen loppusumma: 6 444
Vaihtuvat vastaavat: 6 090
Lyhytaikaiset velat: 1 305
Oma pääoma: 4 721
Osakepääoma: 200
Henkilöstö­määrä: 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 73,3%
Liikevaihto per henkilö: 1 990
Kannattavuus: 21,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 70,8%
Maksuvalmius: 466,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 52,0%