Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556393-2796

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 22 358 Revenue Down 23 665 Revenue Down 24 193
Rahoituskulut : 42 Revenue Down 86 Revenue Up 76
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 979 Revenue Down 4 864 Revenue Down 6 812
Taseen loppusumma: 29 812 Revenue Up 26 150 Revenue Down 26 403
Vaihtuvat vastaavat: 13 696 Revenue Up 12 314 Revenue Down 12 523
Lyhytaikaiset velat: 4 844 Revenue Up 3 371 Revenue Down 5 260
Oma pääoma: 22 554 Revenue Up 21 154 Revenue Up 19 657
Osakepääoma: 500 500 500
Henkilöstö­määrä: 6 Revenue Up 5 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,7% Revenue Down 80,9% Revenue Up 74,4%
Liikevaihto per henkilö: 3 726 Revenue Down 4 733 Revenue Down 4 839
Kannattavuus: 17,8% Revenue Down 20,6% Revenue Down 28,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,6% Revenue Down 23,0% Revenue Down 34,7%
Maksuvalmius: 282,7% Revenue Down 365,3% Revenue Up 238,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,5% Revenue Down 18,9% Revenue Down 26,1%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Sveflow AB

    Haponkestävät kiinnikkeet. Metallipalkeet. Laippatiivi...

  • Witzenmann Sverige AB

    Metallipalkeet. Vulkanointityynyt. PTFE-letku. Letku. Bens...

  • Unoflow AB

    Haponkestävät kiinnikkeet. Letkuliittimet. Pikaliittim...

Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 22 358
Rahoituskulut : 42
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 979
Taseen loppusumma: 29 812
Vaihtuvat vastaavat: 13 696
Lyhytaikaiset velat: 4 844
Oma pääoma: 22 554
Osakepääoma: 500
Henkilöstö­määrä: 6

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,7%
Liikevaihto per henkilö: 3 726
Kannattavuus: 17,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,6%
Maksuvalmius: 282,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,5%