Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556168-6568

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202506 202406 202306
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 45 304 Revenue Down 50 516 Revenue Up 49 045
Rahoituskulut : 20 20 Revenue Down 137
Tulos ennen satunnaisia eriä: 13 805 Revenue Up 7 547 Revenue Up 6 062
Taseen loppusumma: 26 922 Revenue Down 31 693 Revenue Up 29 315
Vaihtuvat vastaavat: 23 560 Revenue Up 21 526 Revenue Up 20 164
Lyhytaikaiset velat: 4 812 Revenue Down 12 414 Revenue Up 11 911
Oma pääoma: 18 040 Revenue Up 9 241 Revenue Up 8 406
Osakepääoma: 800 800 800
Henkilöstö­määrä: 13 Revenue Down 14 14

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,0% Revenue Up 29,2% Revenue Up 28,7%
Liikevaihto per henkilö: 3 485 Revenue Down 3 608 Revenue Up 3 503
Kannattavuus: 30,5% Revenue Up 14,9% Revenue Up 12,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 76,5% Revenue Down 81,7% Revenue Up 72,1%
Maksuvalmius: 489,6% Revenue Up 173,4% Revenue Up 169,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 51,4% Revenue Up 23,9% Revenue Up 21,1%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Calectro AB

    Lämpötila-anturit. Paineanturit. Painemittarit

  • Blowaco AB

    Puhalluskoneet. Tyhjöpumput

  • Sveflow AB

    Haponkestävät kiinnikkeet. Lämpötila-anturit. Paineant...

Tilinpäätös 202506
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 45 304
Rahoituskulut : 20
Tulos ennen satunnaisia eriä: 13 805
Taseen loppusumma: 26 922
Vaihtuvat vastaavat: 23 560
Lyhytaikaiset velat: 4 812
Oma pääoma: 18 040
Osakepääoma: 800
Henkilöstö­määrä: 13

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,0%
Liikevaihto per henkilö: 3 485
Kannattavuus: 30,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 76,5%
Maksuvalmius: 489,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 51,4%