Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556139-4700

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 5 577 Revenue Down 6 008 Revenue Up 5 691
Rahoituskulut : 4 4 4
Tulos ennen satunnaisia eriä: 174 Revenue Down 266 Revenue Up 257
Taseen loppusumma: 2 278 Revenue Up 2 214 Revenue Down 2 292
Vaihtuvat vastaavat: 2 222 Revenue Up 2 140 Revenue Down 2 292
Lyhytaikaiset velat: 583 Revenue Up 445 Revenue Down 539
Oma pääoma: 1 610 Revenue Down 1 674 Revenue Up 1 667
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 3 3 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 70,7% Revenue Down 75,6% Revenue Up 72,7%
Liikevaihto per henkilö: 1 859 Revenue Down 2 003 Revenue Up 1 897
Kannattavuus: 3,1% Revenue Down 4,4% Revenue Down 4,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,8% Revenue Down 15,9% Revenue Up 15,4%
Maksuvalmius: 381,1% Revenue Down 480,9% Revenue Up 425,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,8% Revenue Down 12,2% Revenue Up 11,4%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 5 577
Rahoituskulut : 4
Tulos ennen satunnaisia eriä: 174
Taseen loppusumma: 2 278
Vaihtuvat vastaavat: 2 222
Lyhytaikaiset velat: 583
Oma pääoma: 1 610
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 70,7%
Liikevaihto per henkilö: 1 859
Kannattavuus: 3,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,8%
Maksuvalmius: 381,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,8%