Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 977 208 718

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 26 722 Revenue Up 23 284 Revenue Up
Rahoituskulut : 3 Revenue Up 2 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 319 Revenue Up 1 228 Revenue Up
Taseen loppusumma: 8 314 Revenue Up 7 209 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 7 848 Revenue Up 6 702 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 4 182 Revenue Up 3 907 Revenue Up
Oma pääoma: 4 131 Revenue Up 3 303 Revenue Up
Osakepääoma: 30 30
Henkilöstö­määrä: 9 Revenue Up 8 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 49,7% Revenue Up 45,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 2 969 Revenue Up 2 910 Revenue Down
Kannattavuus: 4,9% Revenue Down 5,3% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 31,9% Revenue Down 37,2% Revenue Up
Maksuvalmius: 187,7% Revenue Up 171,5% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,9% Revenue Down 17,1% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 26 722
Rahoituskulut : 3
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 319
Taseen loppusumma: 8 314
Vaihtuvat vastaavat: 7 848
Lyhytaikaiset velat: 4 182
Oma pääoma: 4 131
Osakepääoma: 30
Henkilöstö­määrä: 9

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 49,7%
Liikevaihto per henkilö: 2 969
Kannattavuus: 4,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 31,9%
Maksuvalmius: 187,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,9%