Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556762-4464

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 2 514 Revenue Up 2 334 Revenue Up 1 785
Rahoituskulut : 4 Revenue Up 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 000 Revenue Up 824 Revenue Up 463
Taseen loppusumma: 3 044 Revenue Up 2 388 Revenue Up 1 960
Vaihtuvat vastaavat: 1 386 Revenue Up 1 051 Revenue Up 955
Lyhytaikaiset velat: 383 Revenue Up 295 Revenue Up 252
Oma pääoma: 2 433 Revenue Up 1 914 Revenue Up 1 568
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 Revenue Down 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 79,9% Revenue Down 80,2% Revenue Up 80,0%
Liikevaihto per henkilö: INF Revenue Up 2 334 Revenue Up 1 785
Kannattavuus: 39,8% Revenue Up 35,3% Revenue Up 25,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 41,1% Revenue Down 43,1% Revenue Up 29,5%
Maksuvalmius: 361,9% Revenue Up 356,3% Revenue Down 379,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 33,0% Revenue Down 34,5% Revenue Up 23,6%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 2 514
Rahoituskulut : 4
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 000
Taseen loppusumma: 3 044
Vaihtuvat vastaavat: 1 386
Lyhytaikaiset velat: 383
Oma pääoma: 2 433
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 79,9%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 39,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 41,1%
Maksuvalmius: 361,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 33,0%