Siirrä tiedot

Stefan O. Karlsson Entreprenad & Rostskydd AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556768-5267

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 861 861 Revenue Up 674
Rahoituskulut : 31 Revenue Down 34 Revenue Up 31
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7 Revenue Down 241 Revenue Up 92
Taseen loppusumma: 1 156 Revenue Down 1 225 Revenue Up 1 191
Vaihtuvat vastaavat: 638 Revenue Down 666 Revenue Up 489
Lyhytaikaiset velat: 612 Revenue Down 686 Revenue Up 683
Oma pääoma: 487 Revenue Up 482 Revenue Up 295
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 1 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 42,1% Revenue Up 39,3% Revenue Up 24,8%
Liikevaihto per henkilö: 861 861 Revenue Up 674
Kannattavuus: 0,8% Revenue Down 28,0% Revenue Up 13,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 1,4% Revenue Down 50,0% Revenue Up 31,2%
Maksuvalmius: 104,2% Revenue Up 97,1% Revenue Up 71,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,3% Revenue Down 22,4% Revenue Up 10,3%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 861
Rahoituskulut : 31
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7
Taseen loppusumma: 1 156
Vaihtuvat vastaavat: 638
Lyhytaikaiset velat: 612
Oma pääoma: 487
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 42,1%
Liikevaihto per henkilö: 861
Kannattavuus: 0,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 1,4%
Maksuvalmius: 104,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,3%