Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 919 366 591

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 145 271 Revenue Up 128 830 Revenue Up
Rahoituskulut : 473 Revenue Down 1 696 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 13 286 Revenue Up 10 400 Revenue Up
Taseen loppusumma: 96 037 Revenue Up 79 284 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 89 773 Revenue Up 73 893 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 84 964 Revenue Up 68 931 Revenue Up
Oma pääoma: 8 811 Revenue Up 6 450 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 9,2% Revenue Up 8,1% Revenue Down
Kannattavuus: 9,1% Revenue Up 8,1% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 150,8% Revenue Down 161,2% Revenue Up
Maksuvalmius: 105,7% Revenue Down 107,2% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,3% Revenue Down 15,3% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 145 271
Rahoituskulut : 473
Tulos ennen satunnaisia eriä: 13 286
Taseen loppusumma: 96 037
Vaihtuvat vastaavat: 89 773
Lyhytaikaiset velat: 84 964
Oma pääoma: 8 811
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 9,2%
Kannattavuus: 9,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 150,8%
Maksuvalmius: 105,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,3%