Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556248-4112

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 47 785 Revenue Down 49 427 Revenue Up 47 983
Rahoituskulut : 14 Revenue Up 2 Revenue Down 64
Tulos ennen satunnaisia eriä: 16 716 Revenue Down 17 443 Revenue Up 15 338
Taseen loppusumma: 64 515 Revenue Up 57 078 Revenue Up 51 450
Vaihtuvat vastaavat: 26 215 Revenue Down 26 642 Revenue Up 26 124
Lyhytaikaiset velat: 5 811 Revenue Down 6 295 Revenue Down 6 974
Oma pääoma: 49 464 Revenue Up 44 337 Revenue Up 38 697
Osakepääoma: 400 400 400
Henkilöstö­määrä: 18 Revenue Down 19 Revenue Down 20

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 76,7% Revenue Down 77,7% Revenue Up 75,2%
Liikevaihto per henkilö: 2 655 Revenue Up 2 601 Revenue Up 2 399
Kannattavuus: 35,0% Revenue Down 35,3% Revenue Up 32,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 33,8% Revenue Down 39,3% Revenue Down 39,6%
Maksuvalmius: 451,1% Revenue Up 423,2% Revenue Up 374,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,9% Revenue Down 30,6% Revenue Up 29,9%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 47 785
Rahoituskulut : 14
Tulos ennen satunnaisia eriä: 16 716
Taseen loppusumma: 64 515
Vaihtuvat vastaavat: 26 215
Lyhytaikaiset velat: 5 811
Oma pääoma: 49 464
Osakepääoma: 400
Henkilöstö­määrä: 18

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 76,7%
Liikevaihto per henkilö: 2 655
Kannattavuus: 35,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 33,8%
Maksuvalmius: 451,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,9%