Siirrä tiedot

Tømrerfirmaet Mæland & Christiansen AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 982 764 394

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 18 105 Revenue Down 19 885 Revenue Up
Rahoituskulut : 45 Revenue Up 14 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: -1 038 Revenue Down 265 Revenue Down
Taseen loppusumma: 4 348 Revenue Down 5 684 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 3 705 Revenue Down 5 336 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 3 418 Revenue Down 4 083 Revenue Up
Oma pääoma: 563 Revenue Down 1 601 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 12,9% Revenue Down 28,2% Revenue Down
Kannattavuus: -5,7% Revenue Down 1,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): -184,4% Revenue Down 16,6% Revenue Down
Maksuvalmius: 108,4% Revenue Down 130,7% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -22,8% Revenue Down 4,9% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 18 105
Rahoituskulut : 45
Tulos ennen satunnaisia eriä: -1 038
Taseen loppusumma: 4 348
Vaihtuvat vastaavat: 3 705
Lyhytaikaiset velat: 3 418
Oma pääoma: 563
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 12,9%
Kannattavuus: -5,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): -184,4%
Maksuvalmius: 108,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -22,8%