Siirrä tiedot

T. Brantestig Svetsmaskinservice AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556512-1711

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202406 202306
Kuukausia katsauksessa: 6 Revenue Down 12
Liikevaihto: 11 758 Revenue Down 25 740 Revenue Up 25 501
Rahoituskulut : 22 Revenue Down 77 Revenue Up 40
Tulos ennen satunnaisia eriä: 734 Revenue Down 1 485 Revenue Down 1 935
Taseen loppusumma: 12 250 Revenue Down 13 945 Revenue Up 13 616
Vaihtuvat vastaavat: 12 250 Revenue Down 13 945 Revenue Up 13 160
Lyhytaikaiset velat: 2 507 Revenue Down 4 593 Revenue Up 3 768
Oma pääoma: 9 455 Revenue Up 8 902 Revenue Down 9 298
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 7 7 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 77,2% Revenue Up 63,8% Revenue Down 68,3%
Liikevaihto per henkilö: 1 680 Revenue Down 3 677 Revenue Up 3 643
Kannattavuus: 6,2% Revenue Up 5,8% Revenue Down 7,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 7,8% Revenue Down 16,7% Revenue Down 20,8%
Maksuvalmius: 488,6% Revenue Up 303,6% Revenue Down 349,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,2% Revenue Down 11,2% Revenue Down 14,5%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 6
Liikevaihto: 11 758
Rahoituskulut : 22
Tulos ennen satunnaisia eriä: 734
Taseen loppusumma: 12 250
Vaihtuvat vastaavat: 12 250
Lyhytaikaiset velat: 2 507
Oma pääoma: 9 455
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 77,2%
Liikevaihto per henkilö: 1 680
Kannattavuus: 6,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 7,8%
Maksuvalmius: 488,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,2%