Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556214-9798

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 544 Revenue Up 536 Revenue Up 528
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 7 Revenue Up 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: 504 Revenue Up 390 Revenue Up 320
Taseen loppusumma: 2 756 Revenue Up 2 527 Revenue Down 3 170
Vaihtuvat vastaavat: 1 557 Revenue Up 1 183 Revenue Down 1 825
Lyhytaikaiset velat: 819 Revenue Up 202 Revenue Down 352
Oma pääoma: 1 937 Revenue Down 2 325 Revenue Down 2 818
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 70,3% Revenue Down 92,0% Revenue Up 88,9%
Liikevaihto per henkilö: INF INF INF
Kannattavuus: 92,6% Revenue Up 72,8% Revenue Up 60,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 26,0% Revenue Up 16,8% Revenue Up 11,4%
Maksuvalmius: 190,1% Revenue Down 585,6% Revenue Up 518,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,3% Revenue Up 15,7% Revenue Up 10,2%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 544
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 504
Taseen loppusumma: 2 756
Vaihtuvat vastaavat: 1 557
Lyhytaikaiset velat: 819
Oma pääoma: 1 937
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 70,3%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 92,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 26,0%
Maksuvalmius: 190,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,3%