Siirrä tiedot

Thomas Lundins Måleri & Fastighetsservice AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556451-0146

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 4 431 Revenue Down 4 633 Revenue Up 4 255
Rahoituskulut : 2 2 Revenue Down 4
Tulos ennen satunnaisia eriä: -128 Revenue Down 554 Revenue Up -30
Taseen loppusumma: 1 880 Revenue Down 1 973 Revenue Up 1 686
Vaihtuvat vastaavat: 1 341 Revenue Down 1 435 Revenue Up 1 148
Lyhytaikaiset velat: 769 Revenue Up 636 Revenue Down 791
Oma pääoma: 1 111 Revenue Down 1 337 Revenue Up 895
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 4 4 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 59,1% Revenue Down 67,8% Revenue Up 53,1%
Liikevaihto per henkilö: 1 108 Revenue Down 1 158 Revenue Up 1 064
Kannattavuus: -2,9% Revenue Down 12,0% Revenue Up -0,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): -11,5% Revenue Down 41,4% Revenue Up -3,4%
Maksuvalmius: 174,4% Revenue Down 225,6% Revenue Up 145,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -6,7% Revenue Down 28,2% Revenue Up -1,5%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 4 431
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: -128
Taseen loppusumma: 1 880
Vaihtuvat vastaavat: 1 341
Lyhytaikaiset velat: 769
Oma pääoma: 1 111
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 59,1%
Liikevaihto per henkilö: 1 108
Kannattavuus: -2,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): -11,5%
Maksuvalmius: 174,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -6,7%