Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556622-8739

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 8 781 Revenue Up 8 164 Revenue Up 7 138
Rahoituskulut : 44 Revenue Down 45 Revenue Up 31
Tulos ennen satunnaisia eriä: 397 Revenue Up 226 Revenue Up 175
Taseen loppusumma: 3 941 Revenue Up 3 208 Revenue Down 3 363
Vaihtuvat vastaavat: 3 092 Revenue Up 2 372 Revenue Down 2 585
Lyhytaikaiset velat: 3 352 Revenue Up 2 671 Revenue Down 2 738
Oma pääoma: 586 Revenue Up 536 Revenue Down 623
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 7 Revenue Up 6 Revenue Up 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 14,9% Revenue Down 16,7% Revenue Down 18,5%
Liikevaihto per henkilö: 1 254 Revenue Down 1 361 Revenue Down 1 428
Kannattavuus: 4,5% Revenue Up 2,8% Revenue Up 2,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 67,7% Revenue Up 42,2% Revenue Up 28,1%
Maksuvalmius: 92,2% Revenue Up 88,8% Revenue Down 94,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,2% Revenue Up 8,4% Revenue Up 6,1%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 8 781
Rahoituskulut : 44
Tulos ennen satunnaisia eriä: 397
Taseen loppusumma: 3 941
Vaihtuvat vastaavat: 3 092
Lyhytaikaiset velat: 3 352
Oma pääoma: 586
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 14,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 254
Kannattavuus: 4,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 67,7%
Maksuvalmius: 92,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,2%