Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556969-9118

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 8 732 Revenue Up 6 639 Revenue Up
Rahoituskulut : 16 Revenue Up 15 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: -1 302 Revenue Down 635 Revenue Up
Taseen loppusumma: 1 729 Revenue Down 2 884 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 1 164 Revenue Down 2 143 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 1 526 Revenue Down 2 079 Revenue Down
Oma pääoma: 203 Revenue Down 605 Revenue Up
Osakepääoma: 50 50
Henkilöstö­määrä: 11 Revenue Up 6 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 11,7% Revenue Down 21,0% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 794 Revenue Down 1 106 Revenue Up
Kannattavuus: -14,9% Revenue Down 9,6% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): -641,4% Revenue Down 105,0% Revenue Up
Maksuvalmius: 76,3% Revenue Down 103,1% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -74,4% Revenue Down 22,5% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 8 732
Rahoituskulut : 16
Tulos ennen satunnaisia eriä: -1 302
Taseen loppusumma: 1 729
Vaihtuvat vastaavat: 1 164
Lyhytaikaiset velat: 1 526
Oma pääoma: 203
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 11

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 11,7%
Liikevaihto per henkilö: 794
Kannattavuus: -14,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): -641,4%
Maksuvalmius: 76,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -74,4%