Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556868-6405

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 13 436 Revenue Down 14 381 Revenue Up 13 537
Rahoituskulut : 116 Revenue Down 216 Revenue Down 224
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 080 Revenue Up 1 807 Revenue Up 886
Taseen loppusumma: 7 784 Revenue Down 8 039 Revenue Up 7 553
Vaihtuvat vastaavat: 5 310 Revenue Up 4 041 Revenue Up 3 033
Lyhytaikaiset velat: 2 489 Revenue Down 3 087 Revenue Up 2 435
Oma pääoma: 4 207 Revenue Up 3 755 Revenue Up 2 730
Osakepääoma: 50 50 50
Henkilöstö­määrä: 8 Revenue Down 10 Revenue Up 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 54,0% Revenue Up 46,7% Revenue Up 36,1%
Liikevaihto per henkilö: 1 680 Revenue Up 1 438 Revenue Down 1 692
Kannattavuus: 15,5% Revenue Up 12,6% Revenue Up 6,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,4% Revenue Up 48,1% Revenue Up 32,5%
Maksuvalmius: 213,3% Revenue Up 130,9% Revenue Up 124,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 28,2% Revenue Up 25,2% Revenue Up 14,7%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 13 436
Rahoituskulut : 116
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 080
Taseen loppusumma: 7 784
Vaihtuvat vastaavat: 5 310
Lyhytaikaiset velat: 2 489
Oma pääoma: 4 207
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 54,0%
Liikevaihto per henkilö: 1 680
Kannattavuus: 15,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,4%
Maksuvalmius: 213,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 28,2%