Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 923 798 439

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 39 837 Revenue Up 39 508 Revenue Up
Rahoituskulut : 7 Revenue Up 1 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 6 441 Revenue Up 4 976 Revenue Up
Taseen loppusumma: 11 868 Revenue Up 11 087 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 11 868 Revenue Up 11 087 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 6 627 Revenue Down 7 877 Revenue Down
Oma pääoma: 5 241 Revenue Up 3 211 Revenue Up
Osakepääoma: 102 102

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,2% Revenue Up 29,0% Revenue Up
Kannattavuus: 16,2% Revenue Up 12,6% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 122,9% Revenue Down 155,0% Revenue Down
Maksuvalmius: 179,1% Revenue Up 140,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 54,3% Revenue Up 44,9% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 39 837
Rahoituskulut : 7
Tulos ennen satunnaisia eriä: 6 441
Taseen loppusumma: 11 868
Vaihtuvat vastaavat: 11 868
Lyhytaikaiset velat: 6 627
Oma pääoma: 5 241
Osakepääoma: 102

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,2%
Kannattavuus: 16,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 122,9%
Maksuvalmius: 179,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 54,3%