Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556770-7400

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 20 313 Revenue Down 20 365 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 Revenue Down 3 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 695 Revenue Up 1 483 Revenue Up
Taseen loppusumma: 7 929 Revenue Up 7 520 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 7 515 Revenue Up 6 982 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 3 421 Revenue Up 3 197 Revenue Down
Oma pääoma: 4 462 Revenue Up 4 226 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 7 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 56,3% Revenue Up 56,2% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 2 902 Revenue Down 2 909 Revenue Up
Kannattavuus: 8,3% Revenue Up 7,3% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 38,0% Revenue Up 35,1% Revenue Up
Maksuvalmius: 219,7% Revenue Up 218,4% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,4% Revenue Up 19,8% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 20 313
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 695
Taseen loppusumma: 7 929
Vaihtuvat vastaavat: 7 515
Lyhytaikaiset velat: 3 421
Oma pääoma: 4 462
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 56,3%
Liikevaihto per henkilö: 2 902
Kannattavuus: 8,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 38,0%
Maksuvalmius: 219,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,4%