Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 939 327 169

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 18 626 Revenue Up 14 101 Revenue Down
Rahoituskulut : 172 Revenue Up 108 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 276 Revenue Up 678 Revenue Up
Taseen loppusumma: 9 814 Revenue Up 8 958 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 9 359 Revenue Up 8 734 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 2 253 Revenue Up 2 032 Revenue Down
Oma pääoma: 6 443 Revenue Up 5 836 Revenue Up
Osakepääoma: 166 166
Henkilöstö­määrä: 4 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 65,7% Revenue Up 65,1% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 4 656 Revenue Up 3 525 Revenue Down
Kannattavuus: 6,9% Revenue Up 4,8% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 19,8% Revenue Up 11,6% Revenue Up
Maksuvalmius: 415,4% Revenue Down 429,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,8% Revenue Up 8,8% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 18 626
Rahoituskulut : 172
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 276
Taseen loppusumma: 9 814
Vaihtuvat vastaavat: 9 359
Lyhytaikaiset velat: 2 253
Oma pääoma: 6 443
Osakepääoma: 166
Henkilöstö­määrä: 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 65,7%
Liikevaihto per henkilö: 4 656
Kannattavuus: 6,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 19,8%
Maksuvalmius: 415,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,8%