Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 933 464 822

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 105 449 Revenue Down 119 174 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 458 Revenue Down 4 108 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 537 Revenue Up 9 299 Revenue Up
Taseen loppusumma: 52 395 Revenue Up 49 018 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 46 630 Revenue Up 41 403 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 29 993 Revenue Down 34 052 Revenue Down
Oma pääoma: 22 402 Revenue Up 14 966 Revenue Up
Osakepääoma: 285 285
Henkilöstö­määrä: 29 Revenue Up 26 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 42,8% Revenue Up 30,5% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 3 636 Revenue Down 4 584 Revenue Up
Kannattavuus: 9,0% Revenue Up 7,8% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 42,6% Revenue Down 62,1% Revenue Up
Maksuvalmius: 155,5% Revenue Up 121,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,0% Revenue Down 27,4% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 105 449
Rahoituskulut : 1 458
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 537
Taseen loppusumma: 52 395
Vaihtuvat vastaavat: 46 630
Lyhytaikaiset velat: 29 993
Oma pääoma: 22 402
Osakepääoma: 285
Henkilöstö­määrä: 29

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 42,8%
Liikevaihto per henkilö: 3 636
Kannattavuus: 9,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 42,6%
Maksuvalmius: 155,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,0%