Siirrä tiedot

Västerås Målerispectrum AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556304-0079

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 43 658 Revenue Down 54 048 Revenue Up
Rahoituskulut : 125 Revenue Up 39 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 357 Revenue Down 7 626 Revenue Down
Taseen loppusumma: 9 931 Revenue Down 21 281 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 9 504 Revenue Down 20 739 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 7 886 Revenue Down 11 813 Revenue Up
Oma pääoma: 2 045 Revenue Down 9 468 Revenue Down
Osakepääoma: 200 200
Henkilöstö­määrä: 38 Revenue Down 42

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,6% Revenue Down 44,5% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 1 149 Revenue Down 1 287 Revenue Up
Kannattavuus: 7,7% Revenue Down 14,1% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 164,2% Revenue Up 80,5% Revenue Down
Maksuvalmius: 120,5% Revenue Down 175,6% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 35,1% Revenue Down 36,0% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 43 658
Rahoituskulut : 125
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 357
Taseen loppusumma: 9 931
Vaihtuvat vastaavat: 9 504
Lyhytaikaiset velat: 7 886
Oma pääoma: 2 045
Osakepääoma: 200
Henkilöstö­määrä: 38

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,6%
Liikevaihto per henkilö: 1 149
Kannattavuus: 7,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 164,2%
Maksuvalmius: 120,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 35,1%