Siirrä tiedot

Västerås Service & Anläggning AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556517-8091

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 20 479 Revenue Down 22 105 Revenue Up
Rahoituskulut : 15 Revenue Down 20
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 383 Revenue Down 1 471 Revenue Up
Taseen loppusumma: 10 476 Revenue Up 10 339 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 9 007 Revenue Up 8 878 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 6 759 Revenue Up 6 485 Revenue Up
Oma pääoma: 3 717 Revenue Down 3 787 Revenue Down
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 16 Revenue Up 15 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 35,5% Revenue Down 36,6% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 1 280 Revenue Down 1 474 Revenue Down
Kannattavuus: 6,8% Revenue Up 6,7% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 37,2% Revenue Down 38,8% Revenue Up
Maksuvalmius: 133,3% Revenue Down 136,9% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,3% Revenue Down 14,4% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 20 479
Rahoituskulut : 15
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 383
Taseen loppusumma: 10 476
Vaihtuvat vastaavat: 9 007
Lyhytaikaiset velat: 6 759
Oma pääoma: 3 717
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 16

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 35,5%
Liikevaihto per henkilö: 1 280
Kannattavuus: 6,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 37,2%
Maksuvalmius: 133,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,3%