Siirrä tiedot

VM Måleri AB Larsson & Robertsson

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556351-5344

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 11 841 Revenue Down 13 686 Revenue Up 13 626
Rahoituskulut : 0 0 Revenue Down 8
Tulos ennen satunnaisia eriä: 627 Revenue Up -147 Revenue Down 582
Taseen loppusumma: 4 805 Revenue Up 4 289 Revenue Down 5 445
Vaihtuvat vastaavat: 4 126 Revenue Up 3 617 Revenue Down 4 763
Lyhytaikaiset velat: 2 305 Revenue Down 2 321 Revenue Down 2 701
Oma pääoma: 2 246 Revenue Up 1 743 Revenue Down 2 477
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 5 Revenue Down 8 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 46,7% Revenue Up 40,6% Revenue Down 45,5%
Liikevaihto per henkilö: 2 368 Revenue Up 1 711 Revenue Up 1 703
Kannattavuus: 5,3% Revenue Up -1,1% Revenue Down 4,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 27,9% Revenue Up -8,4% Revenue Down 23,5%
Maksuvalmius: 179,0% Revenue Up 155,8% Revenue Down 176,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,0% Revenue Up -3,4% Revenue Down 10,8%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 11 841
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 627
Taseen loppusumma: 4 805
Vaihtuvat vastaavat: 4 126
Lyhytaikaiset velat: 2 305
Oma pääoma: 2 246
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 46,7%
Liikevaihto per henkilö: 2 368
Kannattavuus: 5,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 27,9%
Maksuvalmius: 179,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,0%