Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 927 048 841

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 2 987 624 Revenue Up 2 403 655 Revenue Up
Rahoituskulut : 306 Revenue Down 789 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 191 031 Revenue Up 149 335 Revenue Up
Taseen loppusumma: 1 208 905 Revenue Up 1 080 889 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 571 307 Revenue Up 548 928 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 824 554 Revenue Up 723 982 Revenue Up
Oma pääoma: 287 943 Revenue Up 266 723 Revenue Up
Osakepääoma: 360 360
Henkilöstö­määrä: 679 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 23,8% Revenue Down 24,7% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 4 400 Revenue Up
Kannattavuus: 6,4% Revenue Up 6,2% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 66,3% Revenue Up 56,0% Revenue Up
Maksuvalmius: 69,3% Revenue Down 75,8% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,8% Revenue Up 13,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 2 987 624
Rahoituskulut : 306
Tulos ennen satunnaisia eriä: 191 031
Taseen loppusumma: 1 208 905
Vaihtuvat vastaavat: 571 307
Lyhytaikaiset velat: 824 554
Oma pääoma: 287 943
Osakepääoma: 360
Henkilöstö­määrä: 679

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 23,8%
Liikevaihto per henkilö: 4 400
Kannattavuus: 6,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 66,3%
Maksuvalmius: 69,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,8%