Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 941 730 566

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 1 098 216 Revenue Up 853 799 Revenue Down 930 035
Rahoituskulut : 35 783 Revenue Up 20 756 Revenue Down 41 233
Tulos ennen satunnaisia eriä: 320 019 Revenue Up 174 651 Revenue Up 155 554
Taseen loppusumma: 747 798 Revenue Up 575 581 Revenue Up 522 426
Vaihtuvat vastaavat: 728 156 Revenue Up 555 817 Revenue Up 473 525
Lyhytaikaiset velat: 521 944 Revenue Up 384 946 Revenue Up 347 945
Oma pääoma: 224 667 Revenue Up 177 051 Revenue Up 171 850
Osakepääoma: 7 830 7 830 7 830
Henkilöstö­määrä: 226 Revenue Up 219 Revenue Up 190

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 30,0% Revenue Down 30,8% Revenue Down 32,9%
Liikevaihto per henkilö: 4 859 Revenue Up 3 899 Revenue Down 4 895
Kannattavuus: 29,1% Revenue Up 20,5% Revenue Up 16,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 142,4% Revenue Up 98,6% Revenue Up 90,5%
Maksuvalmius: 139,5% Revenue Down 144,4% Revenue Up 136,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 47,6% Revenue Up 33,9% Revenue Down 37,7%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 1 098 216
Rahoituskulut : 35 783
Tulos ennen satunnaisia eriä: 320 019
Taseen loppusumma: 747 798
Vaihtuvat vastaavat: 728 156
Lyhytaikaiset velat: 521 944
Oma pääoma: 224 667
Osakepääoma: 7 830
Henkilöstö­määrä: 226

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 30,0%
Liikevaihto per henkilö: 4 859
Kannattavuus: 29,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 142,4%
Maksuvalmius: 139,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 47,6%