Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 912 637 026

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 18 734 Revenue Up 16 976 Revenue Down
Rahoituskulut : 1 Revenue Down 14 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 222 Revenue Up 1 416 Revenue Down
Taseen loppusumma: 18 885 Revenue Up 16 917 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 18 676 Revenue Up 16 640 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 4 679 Revenue Up 3 277 Revenue Down
Oma pääoma: 14 206 Revenue Up 13 640 Revenue Down
Osakepääoma: 2 200 2 200

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,2% Revenue Down 80,6% Revenue Up
Kannattavuus: 11,9% Revenue Up 8,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 15,6% Revenue Up 10,4% Revenue Down
Maksuvalmius: 399,1% Revenue Down 507,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,8% Revenue Up 8,5% Revenue Down

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 18 734
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 222
Taseen loppusumma: 18 885
Vaihtuvat vastaavat: 18 676
Lyhytaikaiset velat: 4 679
Oma pääoma: 14 206
Osakepääoma: 2 200

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 75,2%
Kannattavuus: 11,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 15,6%
Maksuvalmius: 399,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,8%